אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית
אסתטיקה דנטלית

תחום האסתטיקה הדנטלית כולל טיפולים שנועדו לעצב ולשפר באופן ניכר את מראה החיוך ואת מראה השיניים והחניכיים.

כיום, באמצעות מכשור חדשני ושיטות טיפול מתקדמות, ניתן לטפל במרפאתנו, במהירות וביעילות, בבעיות כגון חוסר סימטריה בשיניים, מראה של חניכיים חשופות וגבוהות, עקמומיות בשיניים, מרווחים בין השיניים וכן שיניים מוכתמות, וכל זאת תוך 2-3 פגישות בלבד.


הלבנת שיניים

הלבנת שיניים ביתית - תוצאות מרשימות בזמן הפרטי שלכם

מדוע השיניים משנות את צבען?

צבע השיניים משתנה עם השנים, הן בשל גנטיקה והן בשל גורמים חיצוניים כגון נטילת תרופות, שתיה של משקאות כגון יין, קפה, תה ומשקאות קלים ואכילת של מזונות מסוימים המשפיעים על צבע השיניים.

הלבנת שיניים ביתית

כיצד מטפלים?

הלבנת שיניים או הבהרת שיניים הן חלק בלתי נפרד מתחום האסתטיקה הדנטלית וכיום, יותר ויותר מטופלים בוחרים בפתרון זה כדי ליהנות משיניים לבנות ויפות יותר. יש כמה שיטות להלבנה, חלקן במרפאה וחלקן בטיפול ביתי.

כיצד מבצעים הלבנת שיניים ביתית?  

במרפאתנו אנו מעניקים שירות למטופלים המעוניינים לבצע הלבנת שיניים בביתם. מדובר בשיטה נוחה ליישום, המתבצעת בבית המטופל ובהתאם לצרכיו וזמנו, כאשר אנו מספקים את המכשור ואת החומרים המיועדים להבהרת השיניים. באופן זה, אנו מכינים עבורכם במעבדה "סד" שהינו תבנית אישית מסיליקון רך המותאם למבנה השיניים שלכם, לתוכו נכנס חומר הלבנה ייחודי שאף אותו אנו מכינים. כל שנותר לכם הוא למרוח את החומר בתוך הסד ולהרכיב אותו על גבי השיניים למשך מספר שעות או במהלך שנת הלילה. זמן הטיפול עומד על מספר שבועות ובסופו, תתקבל התוצאה הרצויה לכם.


כתרי זירקוניה

מהו הייחוד בכתרי הזירקוניה?  

כתר זירוקניה נחשב לכתר האיכותי ביותר כיום, הודות למראה האסתטי והטבעי שהוא מעניק לשן וכן הודות לאיכותו ועמידותו הגבוהים. בנוסף, מדובר בכתרים שאינם מכילים מתכות כלל וכחלק מגישת הטיפול שלנו והצורך להעניק למטופלינו פתרונות שיקום פה אסתטיים ואיכותיים, אנו עושים שימוש רב במרפאתנו בכתרי הזירקוניה בתהליכי הטיפול השונים.  

כתרי זירקוניה

האם כתר הזירקוניה מתאים לכל השיניים?  

בעקרון, כתרים אלו משמשים לשיקום השיניים הקדמיות בעיקר, אך בחלק מהמקרים אנו בוחרים בהם גם לצורך שיקום שיניים אחרות בפה, זאת בשל החוזק הרב שלהם והעמידות הגבוהה.


ציפויי קומפוזיט

שימוש בקומפוזיט לתיקון פגמים בשיניים

אנשים רבים מתמודדים עם פגמים בשיניים, שיניים שבורות, מרווחים או מראה שיניים שאינו סימטרי.

במרפאתנו אנו משתמשים בציפויי קומפוזיט לצורך השלמה ותיקון פגמים קלים בשיניים הקדמיות.

שימוש בקומפוזיט לתיקון פגמים בשיניים

איך מבצעים את הטיפול ותוך כמה זמן?

מדובר בתהליך במסגרתו אנו מבצעים באמצעות חומר הקומפוזיט, השלמת שיניים בהתאם לגוון השן הטבעית של המטופל. החומר עמיד מאוד ואיכותי והוא מאפשר למטופל ליהנות ממראה חדש ואסתטי יותר וכל זאת בפגישה אחת במרפאתנו.


שחזורים (סתימות) אסתטיים בצבע השן הטבעית

רפואת השיניים המודרנית שמה דגש רב כיום גם על השימוש בחומרים בהם אנו עושים שימוש במרפאה. אם בעבר נעשה שימוש רב בשחזורים (סתימות) מחומר האלמגם ("סתימות אפורות"), הרי שכיום, יש דגש רב על חומרים שהינם גם ידידותיים יותר למטופל וגם אסתטיים ועמידים יותר.

שחזורים (סתימות) אסתטיים בצבע השן הטבעית

כיצד מבצעים סתימה בגוון טבעי?    

תהליך השחזור מתבצע באמצעות חומרים חדשניים אשר הודות לתכונותיהם ולשיטות הטיפול המתקדמות, השחזור נראה טבעי ביותר עד כי לא ניתן להבחין בו והוא עמיד לאורך שנים.