השתלות שיניים

שתל דנטלי - מבנה, כתר ושתל
שתל דנטלי - מבנה, כתר ושתל

מהו שתל דנטלי והאם הוא עמיד?

השתל הדנטלי הוא התחליף הקרוב ביותר לשן הטבעית, והוא מהווה אלטרנטיבה מצוינת במקרים של חוסר בשן בודדת, של מספר שיניים או חסר מלא של שיניים בכל הפה.

ממה הוא עשוי?

השתל, המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, עשוי מסגסוגת טיטניום ובמרבית המקרים הוא מאופיין במראה בעל מבנה בורג המשמש כתחליף לשורש השן שאבד. לאחר תהליך ההשתלה, מורכבים על גבי השתל מבנה וכתר,  אשר יחד מקנים מראה חיצוני הדומה לשן טבעית.

האם הוא עמיד יותר משן טבעית?

השתל הוא פתרון פורץ דרך, מתקדם וחשוב לשחזור שיניים חסרות, המאפשר למטופלים רבים ליהנות מתפקוד תקין ומראה שיניים אסתטי. עם זאת, חשוב לזכור כי עדיין מדובר בפתרון מלאכותי וכי השן הטבעית תמיד עדיפה ועמידה יותר. לכן, אנו ממליצים לשמור על השיניים הטבעיות באמצעות טיפולים משמרים וביקורת תקופתית קבועה.


במרפאתנו מתבצעות ההשתלות הדנטליות על-ידי מומחה לכירורגיית פה ולסתות והיא נחשבת למובילה ומתקדמת ביותר בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה באזורנו. הודות לשיטות הטיפול המתקדמות, הטכנולוגיה המובילה וביצוע ההשתלות על-ידי מומחה לכירורגיית פה ולסתות, מטופלינו זוכים לתהליך השתלה בטוח ויעיל.

חשיבות ביצוע השתלה דנטלית על-ידי מומחה

כל מטופל העומד בפני תהליך השתלת שיניים, שם את מבטחו ברופא שיניים שמאפשר לו לעבור את הטיפול באופן הבטוח ביותר, ליהנות מתפקוד שיניים תקין לאורך שנים, ממראה אסתטי של הפה אך יותר מכל – רופא שיניים שיש לו את הכלים הנכונים והראיה הרחבה המאפשרים לו להתמודד גם עם מקרים מורכבים ביותר.

השתלות שיניים וטיפולים לשיקום הפה כוללים תהליכים כירורגיים מורכבים ודורשים מומחיות, ניסיון רב וידע רחב בכל הקשור לתכנון מקדים של תהליך ההשתלה, כדוגמת הכנה של רקמת העצם לקראת ההשתלה, לרבות טיפולים למחוסרי עצם וכן ניסיון רב שנים בשיטות וגישות טיפול וכמובן, היכולת לראות את התמונה הרחבה ביותר של מערכת הפה, הלסתות והפנים, וכן להבחין, לזהות ולהתמודד עם אתגרי ההשתלה הדנטלית העלולים להופיע במהלך הטיפול. 

מומחה לכירורגיית פה ולסתות הוא רופא שיניים אשר עבר 5 שנות התמחות הכוללות לימודים והכשרה מעשית בנוסף לשנות לימודיו כרופא שיניים והוא הסמכות המקצועית הגבוהה ביותר להשתלות דנטליות.


הסטנדרטים הגבוהים של השתלים בשימוש המרפאה (רק כאלה לאחר מחקר מדעי)

הסטנדרטים הגבוהים של השתלים בהם אנו משתמשים במרפאתנו, לצד העובדה שהטיפול מתבצע על-ידי מומחה לכירורגיית פה ולסת, מבטיחים למטופלינו תהליך השתלה בטוח, מותאם אישית הסטנדרטים הגבוהים של השתלים בשימוש המרפאה (רק כאלה לאחר מחקר מדעי)ועמיד לאורך שנים. במרפאתנו ציוד חדשני ומתקדם לביצוע ההשתלות דנטליות המאפשרים לנו להעניק למטופלינו תהליך השתלה יעיל ובטוח, המאפשר להם לחזור אל שגרת חייהם במהרה.


השתלות שיניים מונחות מחשב

מהי השתלת שיניים ממוחשבת?

השתלת שיניים מונחית מחשב היא פתרון מוביל ופורץ דרך ברפואת השיניים ועיקרה, דיוק רב יותר בתהליך ההשתלה וביצוע השתלים תוך תכנון ממוחשב וקפדני לבחירה מיטבית של מיקום השתלים.

השתלות שיניים מונחות מחשב

בדרך זו אנו מתכננים מראש את ההשתלה, באמצעות טכנולוגיית תלת-ממד ועובדים לפי תכנית הדמיה דיגיטלית מפורטת ומדויקת ביותר, עובדה המאפשרת לבצע את ההשתלה הדנטלית באופן אופטימלי, בזמן קצר ותוך הקפדה על התוצאה האסתטית הטובה ביותר.

הודות לרמת הדיוק הגבוהה המושגת באמצעות סד (מדריך) המיוצר בטכנולוגיה דיגיטלית, ומאפשר את התקנת השתלים באופן אופטימלי בשילוב העזרים הטכנולוגיים, המטופל חווה תהליך השתלה מהיר יותר, זעיר פולשני (ללא חתכים וללא תפרים), המאפשר חזרה מיטבית ומהירה אל שגרת חייו.


השתלות ושיקום שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

מהי השתלת שיניים ביום אחד ולמי השיטה מתאימה?

ברפואת השיניים מדברים רבות על תהליך השתלת שיניים ביום אחד, ואכן מדובר בגישה ייחודית ומודרנית אך שיטה זו אינה מתאימה לכולם והיא דורשת אבחון מוקדם.

שיטת ההשתלה ביום אחד (הנקראת גם "העמסה מיידית") אותה אנו מבצעים במרפאתנו, מאפשרת למטופלים בעלי חוסר מלא של שיניים או למטופלים עם חוסר בשיניים בודדות, ליהנות משיקום יעיל ביום אחד בלבד, לעומת תהליך ממושך האורך חודשים רבים.

בשיטה זו מבצעים ביום אחד גם את עקירת השיניים האבודות וגם את ההשתלות וכן מרכיבים כתר או גשר זמני, כך שהמטופל יוצא מהמרפאה באותו יום עם שיניים חדשות ומתפקדות. עם זאת, התהליך אינו מתאים לכולם והוא מותנה בבריאותו הכללית של המטופל וכן באיכות וכמות העצם.

תהליך האבחון וההתאמה למטופל על-ידי מומחה לכירורגיית פה ולסת חשוב עד מאוד ואנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו ללא התחייבות ולקבל את המידע המלא על התהליך.